Sobota, 20 kwietnia 2024

Lgotyp Biuletynu Informacji Publicznej

Wyszukiwarka

Kucharz do obsługi klubokawiarni 1 etat

Opublikowano: 2021-02-12

Termin aplikowania: 2021-02-24

Dyrektor Centrum Aktywności Międzypokoleniowej ,,Nowolipie”

Warszawa Nowolipie 25B ogłasza nabór na stanowisko kucharz

Wymiar etatu: 1 etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość zasad systemu HACCP
  • Aktualna książeczka sanepidu

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość
  • Ukończenie kursu profesjonalnego baristy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów klubokawiarni
  • parzenie kawy, przygotowywanie i serwowanie napojów
  • przygotowanie i serwowanie posiłków-bufet, przekąski zimne lub ciepłe, ciasta, słodycze, lody
  • dbanie o sprzęt (m.in. ekspresy do kawy) i czystość pomieszczeń kuchennych,
  • mycie naczyń i sprzętu kuchennego
  • stosowanie w pracy wymogów HCCP, GHP
  • zamawianie zaopatrzenia
  • tworzenie propozycji menu
  • tworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej integracji społecznej,
  • informowanie klientów, osób odwiedzających o idei miejsca
  • współpraca z pracownikami merytorycznymi CAM Nowolipie, animatorami pracującymi w klubokawiarni
  • inne obowiązki związane z prowadzeniem działań przez CAM Nowolipie w klubokawiarni

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednostce budżetowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pierwsza umowa na okres próbny)
  • Możliwość skorzystania z funduszu świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys (CV)
  • List motywacyjny
  • Kwestionariusz osobowy
  • Kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczenie powinno zawierać datę oraz własnoręczny podpis.

Wymagane dokumenty (skany) prosimy przesyłać mailem na adres: nowolipie@camnowolipie.pl; urszula.herbich@camnowolipie.pl do dnia 24.02.2020 r.

Załączniki
Podmiot udostępniający informację:CAM Nowolipie
Data utworzenia:2021-02-12
Data publikacji:2021-02-12
Osoba sporządzająca dokument:Urszula Herbich
Osoba wprowadzająca dokument:Lech Uliasz
Liczba odwiedzin:452